Reklama

Nowy naczelnik Urzędu Skarbowego w Łomży

05/04/2016 09:12

Cztery Urzędy Skarbowe na terenie województwa podlaskiego mają od 1 kwietnia nowych naczelników. Wśrod nich znalazła się także łomżyńska skarbówka. Od początku miesiąca, decyzją ministra finansów, kieruje nią Tadeusz Zysik.

W Urzędzie Skarbowym w Łomży od 1 kwietnia 2016 roku pełniącym obowiązki Naczelnika został Tadeusz Zysik, dotychczasowy Naczelnik Urzędu Skarbowego w Kolnie. W latach 2006-2009 pełnił już obowiązki Naczelnika łomżyńskiego urzędu.

Zmiana na stanowisku szefa placówki nastąpiła jednak nie tylko w Łomży. Również trzy inne urzędy w województwie mają nowych naczelników.

W Urzędzie Skarbowym w Kolnie obowiązki Naczelnika pełni od 1 kwietnia br. Grażyna Pawlewicz, wieloletnia pracownica tego urzędu, która pełniła m.in. funkcję głównego księgowego US w Kolnie, ostatnio zatrudniona na stanowisku kierownika Samodzielnego Referatu Obsługi Bezpośredniej w tymże urzędzie.

Reklama

Pełniącym obowiązki Naczelnika Urzędu Skarbowego w Suwałkach został Tomasz Grzegorz Butkiewicz, dotychczas zatrudniony w Urzędzie Kontroli Skarbowej na stanowisku inspektora kontroli skarbowej. Nowy naczelnik jest urzędnikiem mianowanym służby cywilnej i kierował już Urzędem Skarbowym w Suwałkach w latach 2006-2008.

Zmiany nastąpiły także w Urzędzie Skarbowym w Siemiatyczach, gdzie pełniącym obowiązki Naczelnika została Edyta Krakówko, pracująca w tym urzędzie od ponad 20 lat, ostatnio w Dziale Obsługi Bezpośredniej.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości