Łomżyńska grupa nagrała kolejny teledysk promujący materiał, który został zarejestrowany i wydany w 2014 roku. Video zostało zrejestrowane na sali prób zespołu i prezentuje tytułowy utwór z płyty BL BLUES. - Zima jest dobrym okresem na realizacje takich kreatywnych pomysłów, ponieważ jest trochę mniej koncertów i spraw organizacyjnych - przekonują członkowie zespołu.
Słowa do utworu BL BLUES napisał wokalista i gitarzysta Mariusz Brzostowski. Muzykę opracował gitarzysta grupy Yaniu Górski. Za zdjęcia i montaż teledysku odpowiedzialny był basista zespołu Bartek Leszczyński.
- Staramy się robić tyle ile możemy własnymi siłami, ponieważ w ten sposób małymi krokami, bez wysokich nakładów finansowych realizujemy nasze pomysły. Kreatywność i pracowitość potrafią zdziałać cuda - przekonuje Bartek Leszczyński, basista THE BL BLUES BAND.
Zespół nie zwalnia tempa. Już 6 marca grupa wystąpi w Piszu, a tydzień później weźmie udział w charytatywnym koncercie w Ostrołęce. W planach jest także kolejna płyta. Materiał na drugi krążek jest już zgromadzony. Jak podkreślają członkowie zespołu, potrzeba jednak czasu i środków, aby muzyka doczekała się płytowego wydawnictwa.
Obecnie THE BL BLUES BAND tworzą: Mariusz „Bąbel” Brzostowski (wokal, gitara), Jan „Yaniu” Górski (gitara solowa), Bartek Leszczyński (bas), Paweł Podeszwik (instrumenty klawiszowe) i Marcin „Marga” Bienias (perkusja).