Reklama

Nożownik na Starym Rynku?

22/04/2015 09:19

Około godziny 11.00 na Starym Rynku przechodnie przeżyli chwile strachu, żeby nie powiedzieć grozy.  Zakrwawiony mężczyzna z nożem w ręku biegał w okolicy salonu jednej z sieci telefonii komórkowej. Niebezpieczeństwo zażegnali policjanci, którzy szybko pojawili się na miejscu i zatrzymali mężczyznę.

Jak dowiedzieliśmy się od osób będących na miejscu zdarzenia, mężczyzna w czerwonej kurtce biegał po Starym Rynku z zakrwawionym nożem w ręku. Sam również był ranny w rękę. Wystraszeni przechodnie wezwali na miejsce Policję, która przyjechała i zabrała mężczyznę. Na miejsce dotarła również karetka pogotowia. Mężczyzna został prawdopodobnie zabrany do szpitala, po czym będzie musiał złożyć wyjaśnienia policjantom.

[AKTUALIZACJA, godz. 11.53] Według informacji przekazanej przez Urszulę Brulińską z KMP w Łomży, mężczyzna oświadczył policjantom, że sam zaciął się w rękę. Ponieważ do Policji nie wpłynęło żadne oficjalne zawiadomienie, choćby o zastraszaniu, mężczyzna pozostał w szpitalu w celu opatrzenia rany ręki i na tym sprawa została zakończona.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości