W poniedziałkowy wieczór obok jednego z barów znajdujących się przy ulicy Dmowskiego nieznany mężczyzna ugodził nożem dwóch innych mężczyzn, po czym zbiegł z miejsca zdarzenia. Jak wynika z naszych nieoficjalnych informacji sprawca jest prawdopodobnie narodowości czeczeńskiej. Policja potwierdza, że takie zdarzenie miało miejsce, lecz odmawia podania jakichkolwiek szczegółów.
Wczoraj wieczorem na ulicy Dmowskiego, przy jednym z barów, nieznany mężczyzna, prawdodobnie narodowości czeczeńskiej, ugodził nożem dwie osoby (Polaków). Z nieoficjalnych informacji wynika, że jeden z ranionych mężczyzn jest w ciężkim stanie. Nie znane są powody takiego zachowania napastnika ani jego tożsamość.
Policja, choć początkowo nic nie mogliśmy się dowiedzieć, potwierdza jednak ostatecznie, że wczoraj po godzinie 21.00 otrzymała sygnał z Pogotowia Ratunkowego o przywiezieniu dwóch mężczyzn z ranami kłutymi okolic klatki piersiowej i pleców. Natychmiast na miejsce udała się ekipa dochodzeniowa w celu ustalenia szczegółów zdarzenia.
Napastnik prawdopodobnie nie został jeszcze ustalony i trwają jego intensywne poszukiwania.