Reklama

O dzwonku zapomną na dwa miesiące

27/06/2014 05:42

Ponad 10 tys. uczniów łomżyńskich szkół kończy dziś rok szkolny. Co robić w wakacje, aby się nie nudzić? Na tych, którzy zechcą wyjść z domu, czeka kilkadziesiąt propozycji spotkań, warsztatów, obozów sportowych i zajęć hobbystycznych.

Najbogatszy będzie kalendarz imprez sportowych. Uczniowie odpoczywający od nauki w szkole mogą wziąć udział w lekcjach pływania i zabawach wodnych na basenie (w lipcu- przy ul. Wyszyńskiego, w sierpniu- przy ul. Niemcewicza). Rusza też Wakacyjna Liga Sportu na Orliku, gdzie będzie można zagrać w piłkę nożną, siatkówkę, tenisa ziemnego i piłę ręczną. Na początek sierpnia Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaplanował tez turniej beach soccera i badmintona.

Dla stałych zawodników klubów sportowych, wakacje to czas podniesienia kondycji na obozach sportowych. Z Łomży wyjedzie na nie niemal pięciuset młodych sportowców.

Reklama

Ci, którzy wakacje chcieliby spędzić na rozwijaniu talentów artystycznych, powinni sprawdzić ofertę Miejskiego Domu Kultury. Zajęcia wokalne- otwarte dla wszystkich lubiących śpiewać, plastyczne, teatralne, nauka tańca pod okiem Marka Kisiela- to plan na lipiec i sierpień.

Najmłodsi niemal przez cały lipiec mogą liczyć na dobrą opiekę podczas półkolonii w parafii pw. Krzyża Świętego.

Jak jeszcze można spędzić nadchodzące dwa miesiące, by się nudzić? Swoją propozycję dla uczniów zostaw w komentarzu!

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama