Reklama

Od dzisiaj ciepłe grzejniki w ŁSM

29/09/2015 06:54

Łomżyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa poinformowała swoich mieszkańców o włączeniu od dzisiaj ogrzewania i tym samym rozpoczęciu sezonu grzewczego. Jak dowiedzieliśmy się w MPEC, to na razie jedyne zlecenie jakie wpłynęło od dużych odbiorców w Łomży.

Administracje Osiedli Łomżyńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Łomży przypominają jednocześnie o konieczności ustawienia grzejnikowych zaworów termostatycznych (w dniu rozruchu c.o.) w pozycji maksymalnej ("5"). Jest to bardzo ważne, ponieważ ma na celu wyeliminowanie możliwości zapowietrzenia się instalacji grzewczej w mieszkaniach.

W związku ze znacznym obniżeniem temperatur w tym tygodniu MPEC spodziewa się w najbliższych dniach, a nawet godzinach, kolejnych zleceń na włączenie ogrzewania od pozostałych dużych odbiorców czyli MPGKiM oraz innych spółdzielni mieszkaniowych.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości