Reklama

Oddaj swój głos na... bałwana [FOTO]

03/02/2015 10:33

Od dziś do czwartku 5 lutego można głosować na najciekawszą rzeźbę ze śniegu ulepioną przez uczestników konkursu "Bałwan 2015". Konkurs zorganizował Miejski Dom Kultury – Dom Środowisk Twórczych w Łomży, a termin zgłoszeń upłynął wczoraj. Praca, która zbierze najwięcej głosów dołączy do trzech innych, wybranych przez Jury konkursu.

O konkursie informowaliśmy juz 1,5 tygodnia temu w artykule Łomża lepi Bałwana! Wówczas podaliśmy wszystkie jego zasady. Termin nadsyłania zdjęć dokumentujących prace upłynął wczoraj, a od dziś do czwartku jest czas na głosowanie internetowe. Organizatorzy proszą o przesyłanie głosów na e-mail: mdk-dst@wp.pl (z jednego adresu - jeden głos) z dopiskiem "Bałwan 2015 - głosowanie". Głosy na swoich faworytów można przesyłać do 5 lutego do godziny 14.00.

Rozstrzygnięcie konkursu ogłoszone zostanie 5 lutego 2015 roku na stronie internetowej mdk.4lomza.pl, a wręczenie nagród podczas balu karnawałowego w MDK-DŚT w Łomży w dniu 5 lutego 2015 roku o godzinie 17.00.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości