Reklama

Odpowie za kradzież z włamaniem

26/01/2015 12:07

Łomżyńscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież z włamaniem do pomieszczeń biurowych jednej z firm na terenie gminy Łomża. Łupem 57-latka padły pieniądze i przedmioty o łącznej wartości blisko czterech tysięcy złotych. Mężczyzna będzie teraz odpowiadał przed sądem.

Łomżyńscy policjanci zatrzymali w ubiegły piątek 57-letniego mieszkańca powiatu zambrowskiego. Mężczyzna podejrzany jest o włamanie do pomieszczeń biurowych jednej z firm na terenie gminy Łomża i kradzież.

Do włamania doszło prawdopodobnie w nocy z czwartku na piątek. Na miejscu zdarzenia policjanci ustalili, że sprawca po uszkodzeniu drzwi wejściowych wszedł do siedziby firmy, skąd zabrał między innymi telewizor, pieniądze i inne wartościowe przedmioty. Łączne straty wyniosły blisko cztery tysiące złotych.

Reklama

57-latka szybko zatrzymali łomżyńscy kryminalni. Mężczyzna już w sobotę usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem. Za swoje postępowanie odpowie teraz przed sądem. Grozi mu kara od roku do nawet 10 lat pozbawienia wolności.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości