Reklama

Odpowie za uszkodzenie mienia

05/02/2015 09:31

Łomżyńscy policjanci, w bezpośrednim pościgu, zatrzymali 32-latka podejrzanego o uszkodzenie drzwi w jednym z lokali gastronomicznych. Mężczyzna usłyszał już zarzut zniszczenia mienia. Teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

W miniony wtorek tuż przed północą, dyżurny łomżyńskiej jednostki otrzymał zgłoszenie o awanturującym się mężczyźnie w jednym z lokali gastronomicznych w Łomży. Na miejsce pojechał patrol Wydziału Patrolowo – Interwencyjnego. Jak wynikało z relacji zgłaszającego mężczyzna kopiąc w szklane drzwi – rozbił je, po czym uciekł.

Funkcjonariusze natychmiast rozpoczęli poszukiwania sprawcy. Już po chwili zauważyli mężczyznę, którego wygląd pasował do opisu uzyskanego na miejscu zdarzenia. Mężczyzna na widok zbliżających się policjantów zaczął uciekać. Po krótkim pościgu funkcjonariusze zatrzymali uciekiniera.

Reklama

Okazało się, że to 32 – letni mieszkaniec Łomży. Badanie wykazało, że miał prawie 2 promile alkoholu w organizmie. 32-latek noc spędził w policyjnym areszcie. Wczoraj usłyszał zarzut uszkodzenia mienia w wyniku którego powstały straty na sumę blisko 600 złotych. Teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości