Reklama

Odpowiedzą za posiadanie narkotyków

03/02/2015 11:45

Łomżyńscy policjanci w trakcie kontroli audi pod siedzeniem pasażera znaleźli 4,5 grama amfetaminy. Kolejne 2,5 grama tego samego narkotyku ujawnili mundurowi przy jednym z pasażerów kontrolowanego wcześniej volkswagena. Podejrzani o posiadanie środków odurzających mężczyźni teraz odpowiadać będą przed sądem. Za ten czyn grozi im kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Wydziału Patrolowo Interwencyjnego Komendy Miejskiej Policji w Łomży, którzy w nocy z soboty na niedzielę patrolowali ulice miasta, tuż po północy zatrzymali do kontroli audi. Samochodem tym podróżowały cztery osoby.

W trakcie czynności mundurowi zwrócili uwagę na jednego z pasażerów samochodu. Prawdopodobnie w momencie zatrzymania pojazdu do kontroli, mężczyzna ukrył pod siedzeniem sześć torebek strunowych z narkotykami. Badanie zawartości znaleziska wykazało, że w torebkach było łącznie 4,5 grama amfetaminy.

Reklama

22-letni mieszkaniec gminy Piątnica podejrzany o posiadanie narkotyków został zatrzymany, a wczoraj usłyszał zarzut.

To nie jedyne narkotyki ujawnione przez łomżyńskich policjantów. Zarzut posiadania środków odurzających w postaci amfetaminy usłyszał też 30-latek, który poprzedniej nocy był pasażerem zatrzymanego do kontroli volkswagena.

Policjanci podejrzewali, że samochodem mogą podróżować osoby mające narkotyki i ujawnili przy jednym z pasażerów zawiniątko z folii aluminiowej. Jak pokazały badania w ukrytym w portfelu pakunku było blisko 2,3 grama amfetaminy. 30-latek, mieszkaniec powiatu ostrołęckiego, również został zatrzymany przez funkcjonariuszy i usłyszał zarzut posiadania narkotyków.

Reklama

Teraz obaj mężczyźni za swoje postępowanie odpowiadać będą przed sądem. Za to przestępstwo grozi im kara nawet do trzech lat pozbawienia wolności.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości