Trzech mężczyzn w wieku od 19 do 26 lat próbowało włamać się do jednego z kiosków w Łomży. Zatrzymali ich łomżyńscy policjanci. Wczoraj wszyscy trzej usłyszeli zarzuty. Teraz za swoje postępowanie odpowiadać będą przed sądem.
Zgłoszenie o usiłowaniu kradzieży z włamaniem do jednego z kiosków na terenie Łomży, mundurowi otrzymali na początku ubiegłego tygodnia. Jak wstępnie ustalili policjanci, ktoś zdemontował zabezpieczenie drzwi i próbował dostać się do środka kiosku. Prawdopodobnie z uwagi na reakcje przechodniów nie doszło do kradzieży.
Mundurowi rozpoczęli poszukiwania sprawców usiłowania. Dzięki wspólnej pracy funkcjonariuszy Wydziału Kryminalnego i Referatu Dzielnicowych ustalono i zatrzymano dwóch 19-latków i 26 latka – mieszkańców gmin Stawiski i Mały Płock, podejrzanych o to przestępstwo.
Wczoraj wszyscy trzej usłyszeli zarzuty. Teraz za swoje postępowanie odpowiadać będą przed sądem.