Reklama

Odwiedziliśmy żywą szopkę bożonarodzeniową w Łomży [VIDEO]

24/12/2019 14:30

Już po raz siedemnasty żywa szopka pojawiła się przy kościele pw. św. Andrzeja Boboli w Łomży. Aż do 6 stycznia będziemy mogli odwiedzać tam należące do okolicznych rolników zwierzęta. - Bardzo serdecznie zapraszamy - mówi ks. Andrzej Popielski.

Świąteczna żywa szopka za każdym razem odwiedzana jest przez kilka tysięcy osób, zarówno z Łomży, jak też z całego regionu. To ciekawa atrakcja szczególnie dla młodych mieszkańców naszego miasta, którym możliwość zobaczenia na żywo zwierząt niewątpliwie sprawia frajdę. Jej pomysłodawcą i organizatorem jest ks. Andrzej Popielski, proboszcz parafii pw. św. Andrzeja Boboli.

W drewnianej stajence możemy odwiedzić m.in. barana i owcę, cielę, gęsi, przeróżne gatunki gołębi, pawie, perliczki, przepiórki, kurki hodowlane, kaczki, bażanty oraz  króliki.

Reklama

Do świątecznej szopki będziemy mogli zaglądać od pasterki aż do 6 stycznia, czyli do Święta Trzech Króli. Będzie ona czynna codziennie w godzinach 8:00 - 18:00. 

Żywą szopkę odwiedziliśmy z naszą kamerą

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości