Reklama

Ogłoszono konkurs na nowego dyrektora łomżyńskiego szpitala! Kto poprowadzi placówkę?

15/01/2025 10:12

Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego ogłosił konkurs na stanowisko dyrektora Szpitala Wojewódzkiego im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży. Termin składania ofert upływa 31 stycznia.

Konkurs na stanowisko dyrektora Szpitala Wojewódzkiego im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży został ogłoszony dzisiaj. Poprzedni dyrektor placówki Jarosław Pokoleńczuk zrezygnował z pełnienia tej funkcji ze względów zdrowotnych. 

Do konkursu może przystąpić osoba posiadająca wykształcenie wyższe, wiedzę i doświadczenie dające rękojmię prawidłowego wykonywania obowiązków dyrektora, co najmniej 5-letni staż pracy na stanowisku kierowniczym albo ukończone studia podyplomowe na kierunku zarządzanie i co najmniej 3-letni staż pracy. Dodatkowo osoba starająca się o to stanowisko nie może być prawomocnie skazana za przestępstwo popełnione umyślnie. 

Reklama

Kandydaci zainteresowani złożeniem oferty na stanowisko dyrektora powinni to zrobić do dnia 31 stycznia 2025 roku. Oferta powinna być wysłana w zamkniętej kopercie z adnotacją ,,Konkurs - Dyrektor Szpitala Wojewódzkiego w Łomży’’ na adres: Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego, ul. M. Curie-Skłodowskiej 14, 15-097 Białystok. 

Oferty powinny zawierać odpowiednie dokumenty, których listę znajdziemy tutaj: Ogłoszenie o konkursie na stanowisko Dyrektora Szpitala Wojewódzkiego im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Łomży

Źródło: BIP Województwa Podlaskiego Aktualizacja: 15/01/2025 17:14
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości