Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego ogłosił konkurs na stanowisko dyrektora Szpitala Wojewódzkiego im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży. Termin składania ofert upływa 31 stycznia.
Konkurs na stanowisko dyrektora Szpitala Wojewódzkiego im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży został ogłoszony dzisiaj. Poprzedni dyrektor placówki Jarosław Pokoleńczuk zrezygnował z pełnienia tej funkcji ze względów zdrowotnych.
Do konkursu może przystąpić osoba posiadająca wykształcenie wyższe, wiedzę i doświadczenie dające rękojmię prawidłowego wykonywania obowiązków dyrektora, co najmniej 5-letni staż pracy na stanowisku kierowniczym albo ukończone studia podyplomowe na kierunku zarządzanie i co najmniej 3-letni staż pracy. Dodatkowo osoba starająca się o to stanowisko nie może być prawomocnie skazana za przestępstwo popełnione umyślnie.
Kandydaci zainteresowani złożeniem oferty na stanowisko dyrektora powinni to zrobić do dnia 31 stycznia 2025 roku. Oferta powinna być wysłana w zamkniętej kopercie z adnotacją ,,Konkurs - Dyrektor Szpitala Wojewódzkiego w Łomży’’ na adres: Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego, ul. M. Curie-Skłodowskiej 14, 15-097 Białystok.
Oferty powinny zawierać odpowiednie dokumenty, których listę znajdziemy tutaj: Ogłoszenie o konkursie na stanowisko Dyrektora Szpitala Wojewódzkiego im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Łomży.