- Spełniliśmy nasze marzenia z dzieciństwa - mówi Piotr Kurządkowski, student Politechniki Warszawskiej, który razem z przyjaciółmi zbudował w Piątnicy Włościańskiej ogromne igloo. Podobno jest to największy tego typu obiekt w Polsce!
Ogromne igloo to efekt wolnego czasu i pozytywnych rezultatów sesji egzaminacyjnej. Budowla ma 2 metry wysokości i 5 metrów długości, a w środku śmiało wyprostuje się nawet wysoki mężczyzna. Budowa trwała pięć dni roboczych, co równa się czterem dniom intensywnych opadów śniegu.
Pomysłodawcą i autorem igloo jest Piotr Kurządkowski - student robotyki na Politechnice Warszawskiej i mieszkaniec Piątnicy Włościańskiej. Konstrukcja bardzo szybko stała się ciekawą atrakcją, odwiedzaną przez całe rodziny. Jakby tego było mało, to w środku zimowego domku powstało nawet miejsce na grillowanie kiełbasek!
- Zachęcam do spędzania czasu wolnego na świeżym powietrzu, do aktywności fizycznej na zewnątrz - mówi Piotr Kurządkowski. - Jest to ogromny relaks, a przede wszystkim ogromna satysfakcja. Kto nigdy nie marzył o takiej konstrukcji?
Szczegóły w dołączonym do artykułu materiale VIDEO