Reklama

Opel uderzył w naczepę tira [FOTO]

05/02/2019 20:07

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło dziś przed godziną 20 na drodze wojewódzkiej nr 677. Ze wstępnych ustaleń łomżyńskiej drogówki wynika, że kierujący oplem wyjechał z drogi podporządkowanej wprost pod naczepę tira. Kierowca osobówki trafił do łomżyńskiego szpitala.

Do zdarzenia doszło w okolicy miejscowości Stare Konopki na trasie Łomża – Śniadowo.

- Kierowca opla vectry wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierowcy DAF i uderzył w jego naczepę – informuje nas nadkom. Tomasz Krupa z KWP w Białymstoku.

W wyniku zderzenia mocno zniszczona osobówka wylądowała w rowie na dachu, a jej kierowca trafił do łomżyńskiego szpitala. Na miejscu pracują służby, ruch odbywa się wahadłowo.

Ostatecznie zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości