Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło dziś przed godziną 20 na drodze wojewódzkiej nr 677. Ze wstępnych ustaleń łomżyńskiej drogówki wynika, że kierujący oplem wyjechał z drogi podporządkowanej wprost pod naczepę tira. Kierowca osobówki trafił do łomżyńskiego szpitala.
Do zdarzenia doszło w okolicy miejscowości Stare Konopki na trasie Łomża – Śniadowo.
- Kierowca opla vectry wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierowcy DAF i uderzył w jego naczepę – informuje nas nadkom. Tomasz Krupa z KWP w Białymstoku.
W wyniku zderzenia mocno zniszczona osobówka wylądowała w rowie na dachu, a jej kierowca trafił do łomżyńskiego szpitala. Na miejscu pracują służby, ruch odbywa się wahadłowo.
Ostatecznie zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja.