Reklama

Orlik przy Katyńskiej znów czynny

24/04/2015 05:09

Jak poinformował Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży, od wczoraj kompleks sportowo - rekreacyjny "Moje Boisko - Orlik 2012" przy ul. Katyńskiej 3 wznowił swoje funkcjonowanie. Obiekt czynny będzie od poniedziałku do piątku w godzinach 14:00 - 22:00, a w soboty i niedzielę w godzinach 8:00-22:00.

Ze względu na trwającą konserwację nawierzchni wielofunkcyjnej, która znacznie poprawi bezpieczeństwo funkcjonowania boisk do siatkówki, koszykówki, tenisa ziemnego, piłki ręcznej i koszykówki na obecną chwilę uruchomione będzie boisko syntetyczne do piłki nożnej.

Terminy rezerwacji, które wpłynęły do MOSiR ŁOMŻA na pierwszy tydzień korzystania z boiska piłkarskiego dotyczyć będą terminów od 27 kwietnia 2015 roku do 1 maja 2015 roku. Na kolejne dni, tygodnie rezerwacja odbywać się będzie tak jak w poprzednich latach (terminy rezerwowane są jedynie na tydzień do przodu, najwcześniej od soboty poprzedzającej dany tydzień kalendarzowy).

Reklama

Rezerwacji dokonujemy u animatora obiektu lub telefonicznie pod numerem telefonu 728-998-317 - Boisko Orlik.

W dniu 1 maja Orlik będzie czynny bez zmian od godziny 14:00 do 22:00, natomiast w kolejne dni majowe 2, 3 maja (sobota, niedziela) będzie funkcjonował w godzinach 10:00-22:00.

MOSiR zachęca do korzystania z obiektu, jednocześnie nadmieniając, iż w niedługim czasie zostanie oddane do użytku drugie boisko do siatkówki plażowej zlokalizowane przy boisku Orlik.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości