Reklama

Orszak Trzech Króli przeszedł ulicami Łomży [FOTO i VIDEO]

06/01/2020 14:50

Ósmy już Orszak Trzech Króli przeszedł ulicami miasta pod hasłem "Cuda, cuda ogłaszają". Jak mówią organizatorzy barwnego, rodzinnego korowodu, był jednym z największych orszaków w historii Łomży.

Orszak Trzech Króli przeszedł ulicami Łomży w poniedziałek 6 stycznia, w dniu Święta Objawienia Pańskiego.

Rozpoczęcie Orszaku w parafii Bożego Ciała nastąpiło podczas mszy św. o godz. 11.30, zaś w kościele św. Andrzeja Boboli oraz Krzyża Świętego o godz. 12.00.

Orszaki tradycyjnie spotkały się na skateparku przy ul. Księżnej Anny przed sceną, gdzie czekały na nie żłóbek i Święta Rodzina.

WKRÓTCE NASZ MATERIAŁ VIDEO

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości