Reklama

Osobówka uderzyła w ciężarówkę. Utrudnienia pod Podgórzem [FOTO]

27/07/2022 10:07

Samochód osobowy uderzył w pojazd ciężarowy. Auto jest mocno uszkodzone, ale nikogo nie trzeba było zabierać do szpitala. Wypadek miał miejsce pod Podgórzem.

W środę (27.07), ok. godz. 9:00, doszło do wypadku pod Podgórzem. Osobówka uderzyła w ciężarówkę. Nie ma osób poszkodowanych. 

W miejscu zdarzenia wprowadzony został ruch wahadłowy.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości