Samochód osobowy uderzył w pojazd ciężarowy. Auto jest mocno uszkodzone, ale nikogo nie trzeba było zabierać do szpitala. Wypadek miał miejsce pod Podgórzem.
W środę (27.07), ok. godz. 9:00, doszło do wypadku pod Podgórzem. Osobówka uderzyła w ciężarówkę. Nie ma osób poszkodowanych.
W miejscu zdarzenia wprowadzony został ruch wahadłowy.