Już tylko dwa dni zostały na złożenie zeznania podatkowego za 2013 rok. Ostateczny termin mija 30. kwietnia o północy- do tej pory można wysyłać zeznania drogą elektroniczną. PIT można też złożyć w Centrum Katolickim i galerii Veneda- pracownicy łomżyńskiego Urzędu Skarbowego postanowili maksymalnie ułatwić łomżyniakom zdążenie z rozliczeniem podatkowym na czas.
Z danych zebranych przez Izbę Skarbową w Białymstoku wynika, że na razie brakuje jeszcze co dziesiątego zeznania podatkowego. Oznacza to spore kolejki przed okienkiem w Urzędzie Skarbowym.
Dlatego w Łomży PIT można złożyć nie tylko w skarbówce. Dziś urzędnicy będą czekać na opieszałych podatników w Centrum Katolickim przy ul. Zawadzkiej. Dyżur, podczas którego będzie można wypełnić formularz, potrwa od godz. 17.00 do 19.00.
Jutro pracownicy Urzędu Skarbowego na ostatnich podatników będą czekać w Galerii Veneda. Dyżur w centrum potrwa od godz. 12.00 do 15.00.
Do północy 30. kwietnia zeznania podatkowe można wysyłać przez internet. E- PIT wypełnimy, jeśli znamy wysokość przychodu z 2012 roku- to dane, o które jesteśmy proszeni w celu weryfikacji formularza.