Reklama

Oszuści okradli starsze małżeństwo

23/10/2015 09:09

Łomżyńscy policjanci apelują do osób starszych, aby zachowywały wyjątkową ostrożność w kontaktach z obcymi i nie wpuszczały do domu osób nieznajomych. Oszuści zazwyczaj podają się za przedstawicieli różnych instytucji i pod pozorem pomocy okradają bądź oszukują starszych ludzi.

Wczoraj przed godziną 14.00 dyżurny łomżyńskiej Policji otrzymał zgłoszenie kradzieży pieniędzy z jednego z mieszkań w Łomży. Jak wstępnie ustalili policjanci, którzy stawili się na miejscu zdarzenia, do domu zapukało dwoje ludzi, którzy pod pozorem objęcia opieką medyczną starszego małżeństwa, zagadując i odwracając ich uwagę oraz wykorzystując podeszły wiek pokrzywdzonych, okradli mieszkających tam staruszków.

Policjanci szukają teraz sprawców tej kradzieży. Jednocześnie apelują o ostrożność.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości