Miejski Dom Kultury - Dom Środowisk Twórczych w Łomży zaprasza na otwarcie wystawy łomżyńskiego fotografika Gabora Lörinczy „Obiektyw nie kłamie", które odbędzie się 16 maja (sobota) godz. 19.00 w Galerii Pod Arkadami na Starym Rynku.
Podczas wernisażu będącego częścią programu „Nocy muzeów" w Łomży odbędzie się także promocja najnowszego albumu artysty „Łomża w Dolinie Narwi".
"Fotografuję od zawsze. Kocham to co robię. Dziękuję opatrzności za talent. Obcowanie z naturą to wielkie wyróżnienie z Jej strony. Nie przykładam uwagi do techniki. Twierdzę, że polski START był dobrą lustrzanką. Z widzeniem fotograficznym trzeba się urodzić. Wielu gubi być artystą za wszelką cenę. Pomysł i własne spojrzenie to podstawa fotografowania".
Gabor Lörinczy
Wystawa będzie czynna do 6 czerwca 2015 r.