Reklama

Palmy już są, nowa nazwa też. Teraz czas na kolejne zmiany! [VIDEO i FOTO]

04/09/2015 05:58

Tydzień temu informowaliśmy o palmie kokosowej, jak wyrosła dość nieoczekiwanie dokładnie przed wejściem na Pływalnię Miejską Nr 2 przy ul. Wyszyńskiego. Dowiedzieliśmy się wówczas, że już za chwilę w tym miejscu nie będzie pływalni a Park Wodny oraz o związanych z tym zmianach.

Obiekt co prawda pozostał ten sam, nie zmienił też adresu, ale zmienił nazwę. Ruszyły też zmiany wizerunkowe, a już niedługo także organizacyjne, które połączone zostaną z opublikowaniem nowego cennika.

Jak to wygląda w środku, ile palm wyrosło wewnątrz i czy wygodne są leżaki ustawione w ich "cieniu", a także jakie będą nowe zasady i od kiedy zaczną obowiązywać - to wszystko postanowiliśmy sprawdzić bezpośrednio na miejscu, a opowiedział nam o wszystkim dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łomży Andrzej Modzelewski.

Reklama

Zapraszamy więc na "wycieczkę" po pierwszym w Łomży Parku Wodnym, czy jak już niektórzy zaczęli go nazywać "łomżyńskim Las Palmas".

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości