Reklama

Para z Łomży razem kradła w sklepach. Oboje trafili za kratki

19/01/2024 13:33

Wczoraj łomżyńscy policjanci z patrolówki zatrzymali dwie osoby poszukiwane przez wymiar sprawiedliwości. To para, która razem kradła w sklepach.

Policjanci patrolując miasto na jednej z osiedlowych ulic, zauważyli znaną im z wcześniejszych interwencji parę. Okazało się, że zarówno kobieta, jak i mężczyzna poszukiwani są do odbycia kary pozbawienia wolności.

- Para trafiła do policyjnego aresztu. Okazało się też, że ta sama para już raz była zatrzymana przez policjantów z Łomży. Było to w lipcu ubiegłego roku, gdy kradzione przedmioty ukrywali w dziecięcym wózku. 32-latka poszukiwana była zarządzeniem sądu do sprawy prowadzonej przez augustowskich policjantów. Kobieta ma do odbycia karę 6 miesięcy pozbawienia wolności. Natomiast za jej 43-letnim partnerem zarządzenie o poszukiwaniu wydał łomżyński sąd. Mężczyzna za popełnione wykroczenia ma spędzić 10 dni w areszcie - informuje KMP Łomża. 

Reklama

Dzisiejszego poranka kobieta trafiła do aresztu śledczego w Białymstoku, a mężczyzna do zakładu karnego w Czerwonym Borze.

Zobacz również: 

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości