Chodziliście kiedyś po parku Jana Pawła II nocą? Pewnie się zdarzyło, niektórym może nawet wielokrotnie. OK! W takim razie może zdarzyło się Wam także latać nocą NAD parkiem Jana Pawła II? Nie widzę, nie słyszę... Nikt? No, to mamy dla Was niespodziankę! Zapraszamy!
Sebastian, z którym od pewnego czasu współpracujemy w zakresie zdjęć i materiałów video z lotu ptaka (czyli z drona) tym razem przygotował coś wyjątkowego. Chociaż już widok z góry w świetle dnia na park JPII jest rzeczywiście ciekawy, to taki sam widok nocą, kiedy alejki podświetlone są przez latarnie, a dość gęsta już trawa nadaje zielonej poświaty jest naprawdę wyjątkowy.