Nieco ponad cztery i pół roku po oficjalnym otwarciu Pływalni Miejskiej Nr 2 w Łomży została ona otwarta po raz drugi. Tym razem jako Park Wodny, w którym, w porównaniu do niedawnej pływalni zmieniło się tylko logo. No i jeszcze "wyrosło" kilka palm, w tym najbardziej okazała przed głównym wejściem!
Zapowiadane na dziś przez MOSiR uroczyste otwarcie Parku Wodnego przy ul. Wyszyńskiego sprowadziło się tak naprawdę do odsłonięcia nowego logo obiektu, które pojawiło się nad głównym wejściem. Nie było przecięcia wstęgi ani zaproszonych gości. Nie byłoby też braw, gdyby nie "złapani" w ostatniej chwili, wracający do szkoły z lekcji w-f uczniowie sąsiedniego gimnazjum.
Razem z nazwą, logo i palmami w obiekcie zmienił się też nieco cennik i zasady korzystania z niego. Nowy cennik, wprowadzony dziś zarządzeniem prezydenta Łomży, niewile różni się od poprzedniego. Zasadniczą zmianą jest wprowadzenie biletu całodziennego i możliwość korzystania z wybranych dodatkowych atrakcji Parku Wodnego w cenie wejściówki.
Jeśli można otworzyć coś, co już jest otwarte, to nowemy dyrektorowi MOSiR-u udało się to dzisiaj zrobić. Otwarcie było symboliczne, podobnie jak frekwencja w "nowym" Parku Wodnym, gdzie w jego trakcie panowały totalne pustki tak, że nie było nawet komu skorzystać z zapowiadanych na dziś atrakcji.
A jak wyglądało pierwsze, oficjalne otwarcie basenu 25 marca 2011 roku? Sprawdźcie: Nowy basen oficjalnie otwarty