Łomżanin Patryk Surdyn zawalczy podczas gali KSW 72 w Kielcach. Jego przeciwnikiem będzie brazylijczyk Gustavo Oliveira.
Surdyn stoczył do tej pory trzy pojedynki w KSW. W styczniu br. pewnie pokonał na punkty Davida Martinika z Czech. Wcześniej walczył z Damianem Stasiakiem i Jakubem Wikłaczem, jednak w obu przypadkach musiał uznać wyższość swoich rywali. Przed karierą w KSW reprezentant Fight Club Łomża wygrał pięć starć z rzędu i sięgnął po tytuł mistrzowski organizacji Armia Fight Night, a następnie go obronił
W tym miesiącu łomżanin stoczy kolejny pojedynek. Tym razem jego przeciwnikiem będzie Gustavo Oliveira. Reprezentujący Portugalię Brazylijczyk wygrał dotąd osiem walk.
Gala odbędzie się 23 lipca w Amfiteatrze Kadzielnia (Kielce)

zdj. KSW