Reklama

Paulina Salwowska - cztery razy TAK! [VIDEO]

04/10/2015 19:34

100% głosów jury na tak w programie Must Be The Music nie zdarza się zbyt często. Taki werdykt uzyskała Paulina Salwowska z Łomży, której występem całe jury było po prostu zachwycone. Paulina znalazła się tym samym w półfinale programu!

Paulinę oglądać będzie w Must Be The Music w dalszym ciągu, a liczba komplementów, jaką obsypało łomżyniankę jury może spowodować zawrót głowy. Paulina zaśpiewała piosenkę Jamesa Browna It"s a man"s world i wykonała ją w sposób, który powalił na kolana jury i spowodował aplauz na widowni.

Dzisiejszy odcinek programu Must Be The Music trwa jeszcze do godz. 22.00. O tej porze rozpocznie się możliwość głosowania na Paulinę za pomocą specjalnej aplikacji na Facebooku. Głosowanie trwa od niedzieli od godz. 22.00 do czwartku do godz. 12.00. Każdy użytkownik Facebooka może oddać 10 głosów dziennie. A zatem cała Łomża głosuje na Paulinę!

Reklama

Zobaczy cały występ Pauliny Salwowskiej!

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości