Reklama

PGE sponsorem strategicznym Stadionu Miejskiego w Łomży?

23/05/2023 15:36

Jest „Narodowy” w Warszawie, a niedługo będzie PGE Stadion Miejski w Łomży. Jak udało nam się ustalić, do podpisania umowy ma dojść na początku czerwca. Nie wiadomo jeszcze jaką kwotę spółka Skarbu Państwa przekaże w zamian za prawa do nazwy. Umowa ma obowiązywać przez najbliższy roku.

Rozmowy z PGE Polską Grupą Energetyczną S.A. trwały już od dłuższego czasu. Latem ubiegłego roku między innymi w tej sprawie z prezesem Wojciechem Dąbrowskim spotkał się prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski. Dziś wiadomo, że dojdzie do ich finalizacji na początku czerwca. Byłoby to niewątpliwie prestiżowe wydarzenie dla miasta.

W ramach umowy obiekt przy ul. Zjazd 18 przez najbliższy rok będzie nosił nazwę PGE Stadion Miejski w Łomży. Z naszych informacji wynika, że trwają obecnie negocjacje co do kwoty jaką spółka przekaże w ramach sponsoringu. 

Reklama

Stadion Miejski w Łomży pomieści ok. 3,6 tys. widzów i jest wykorzystywany zarówno do rozgrywek piłkarskich, jak i zawodów lekkoatletycznych.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości