Reklama

Pięć osób w szpitalu po wypadku na skrzyżowaniu Wojska Polskiego z Sikorskiego [FOTO]

23/03/2015 09:37

Pięć osób trafiło do szpitala w wyniku wypadku, jaki zdarzył się wczoraj przed godziną 17.00 na skrzyżowaniu ulic Wojska Polskiego i Sikorskiego w Łomży. Poszkodowani zostali pasażerowie obu pojazdów i kierowca jednego z nich. Drugi kierujący, 22-letni mieszkaniec Łomży, z wypadku wyszedł bez szwanku.

Jak informuje Urszula Brulińska z Zespołu Prasowego łomżyńskiej Policji, 22-latek kierujący pojazdem skoda octavia, przejeżdżając przez skrzyżowanie ulic Wojska Polskiego i Sikorskiego, najprawdopodobniej wymusił pierwszeństwo przejazdu na poruszającej się prostopadle do niego Kia Sportage. W efekcie doszło do zderzenia, w wyniku którego ucierpiało pięć osób, które zostały odwiezione do szpitala z obrażeniami takimi jak stłuczenia różnych części ciała i skręcenie odcinka szyjnego. Bez obrażeń wyszedł z wypadku kierowca skody, natomiast w szpitalu znalazł się 50-letni mężczyzna, trzy kobiety w wieku 23, 24 i 24 lata oraz 17-letni chłopak.

Kierującemu skodą zatrzymano prawo jazdy do wyjaśnienia wszystkich okoliczności wypadku.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości