Jak już informowaliśmy przed kilkoma dniami, zespół Piękni i Młodzi zgłosił chęć reprezentowania Polski w Eurowizji 2016. Okazuje się, że w internetowej sondzie pt. "Kto powinien nas reprezentować na Eurowizji 2016?" Piękni i Młodzi deklasują zupełnie innych wykonawców, zbierając na ten moment aż 39% wszystkich głosów!
Na stronie internetowej tygodnika Party utworzona została sonda, gdzie internauci głosują na wykonawcę, który ich zdaniem powinien reprezentować Polskę na tegorocznej Eurowizji. W sondzie umieszczono 22 wykonawców, a w chwili publikacji tego artykułu oddanych zostało już ponad 3,4 tys. głosów. Zdecydowanie prowadzą Piękni i Młodzi, na których internauci oddali aż 39% głosów przy 22% głosów oddanych na drugą Edytę Górniak i 15% na trzecią w kolejności Margaret. Dlaczego bierzemy pod uwagę wyniki tej sondy? Bo w tym roku o tym, kogo wydelegujemy na Eurowizję mają zadecydować telewidzowie.
Jak poinformowali dziś Piękni i Młodzi, do Krajowych Eliminacji do Konkursu Eurowizji zgłosili swój najnowszy, nigdzie nie publikowany numer pt." Na serca dnie".
- Nagralismy najbardziej profesjonalny teledysk ze wszystkich dotychczasowych w reżyserii Piotra Smoleńskiego! Główną rolę zagrał najsławniejszy w Polsce Chippendales Dawid Ozdoba - informuje zespół i apeluje do swoich fanów, by przekazywali tę informację najszerzej jak to możliwe, aby "znów udowodnić i pokazać że Muzyka Disco w tym kraju to potęga!".
Piękni i Młodzi przypominają także, że w programie Must Be The Music też nikt w nich nie wierzył i nie dawał żadnych szans, a jednak mimo wszystko, dzięki pomocy swoich wiernych fanów, doszli aż do finału tego programu, jako jedyny zespol z gatunku disco polo.