Wakacje chylą się ku końcowi, ale w Hotelu Zbyszko impreza wciąż trwa. Już w najbliższą niedzielę, 24 sierpnia w Nowogrodzie, wystąpi popularny w całej Polsce zespół Piękni i Młodzi. Zagrają takie hity jak Niewiara, Kocham się w Tobie czy Chciałabym spać z Tobą. Start o godzinie 20.
Dodatkowo imprezę będą nakręcać Dj Marcos i Dj Lewy. Ceny biletów: do godziny 21:00 - 10zł, po 21:00 - 15zł. Powyżej 30 roku życia wstęp za darmo. Wystarczy przy wejściu pokazać dokument potwierdzający wiek.
- Starsza młodzież często narzeka, że nie ma się gdzie bawić, że nie ma dla nich miejsc i odpowiedniej muzyki. My chcemy to zmienić - zachęcając wszystkich, którzy prowadzą dorosłe życie, do wspólnej zabawy w gronie znajomych. Warto czasem pomyśleć o sobie, zabrać męża, żonę, przyjaciół i wspólnie przetańczyć noc w dobrej atmosferze - mówią organizatorzy.
Imprezy Zbyszko to cykl koncertów na dużej zadaszonej scenie przy hotelu w Nowogrodzie. W te wakacje zagrali już na niej takie zespoły jak Powerplay, Soleo, Afterparty Effect czy Boys.