Reklama

Piękni i Młodzi pojadą na Eurowizję?

02/02/2016 06:57

Zespół Piękni i Młodzi znalazł się w gronie kandydatów do wyjazdu na Eurowizję 2016. Czy to właśnie łomżyński zespół będzie reprezentował Polskę w konkursie? Tego dowiemy się 5 marca, kiedy to polskiego kandydata wybiorą widzowie podczas koncertu w TVP!

W gronie kandydatów do wyjazdu są, jak twierdzi Dziennik Eurowizyjny, Asteya Dec, Marta Zalewska, zespół Basta, Monika Urlik, Maja Hyży, Renata Wolkiewicz, Lilly Hates Roses, Dorota Osińska, Fismoll oraz zespół Piękni i Młodzi. Wcześniej swoją gotowość zadeklarowali Michał Szpak, Stashka i Agnieszka Twardowska.

Basta oraz Piękni i Młodzi to jedne z najpopularniejszych polskich zespołów z nurtu disco-polo. Gdyby to właśnie oni reprezentowali nasz kraj na Eurowizji, byłby to pierwszy taki przypadek w historii. Wydaje się to dość realne, ze względu na zmiany w sposobie wyboru polskiego kandydata. Jak poinformował na swoim Twitterze Jan Pawlicki, nowy szef TVP1, reprezentanta na Eurowizję 2016 ponownie wybiorą widzowie podczas koncertu 5 marca w TVP.

Reklama

Od dwóch lat polskiego reprezentanta wybiera komisja. Od metody głosowania przez widzów podczas koncertu eliminacyjnego TVP odeszła w 2011 roku, kiedy to Polska wybrała Magdę Tul. Dyrektor TVP 1 zapowiada, że trzeba powrócić do tego sposobu, aby wybór był zgodny z wolą narodu. W tej sytuacji największe szanse mają kandydaci z dużą liczbą fanów. Czy stawia to Pięknych i Młodych wśród faworytów?

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości