Zespół "Piękni i Młodzi" będzie gościł w programie Kuby Wojewódzkiego! Celebryta ogłosił tę informację na swoim instagramowym profilu. Nagranie w studnio TVN odbędzie się już jutro!
Choć Kuba Wojewódzki raczej sam nie jest fanem nurtu disco, to dostrzegł wielki potencjał w tej łomżyńskim zespole.
- 37 milionów na YouTube nie może się mylić- napisał na Instagramie.
I ma rację, grupa z Łomży nie tylko świetnie radzi sobie w branży muzycznej, ale również w Internecie. Ma wielu fanów na facebooku, ich teledyski w serwisie Youtube ogląda miliony osób.
