Reklama

Piękni i Młodzi pojawią się w programie Kuby Wojewódzkiego

28/04/2016 17:23

Zespół "Piękni i Młodzi" będzie gościł w programie Kuby Wojewódzkiego! Celebryta ogłosił tę informację na swoim instagramowym profilu. Nagranie w studnio TVN odbędzie się już jutro!

Choć Kuba Wojewódzki raczej sam nie jest fanem nurtu disco, to dostrzegł wielki potencjał w tej łomżyńskim zespole.

- 37 milionów na YouTube nie może się mylić- napisał na Instagramie.

I ma rację, grupa z Łomży nie tylko świetnie radzi sobie w branży muzycznej, ale również w Internecie. Ma wielu fanów na facebooku, ich teledyski w serwisie Youtube ogląda miliony osób.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości