Reklama

Piękni i Młodzi: W tym kraju muzyka disco to potęga! [VIDEO]

28/04/2014 07:01

Mimo czterech głosów negatywnych oddanych przez jurorów, zespół Piękni i Młodzi bez trudu dostał się do finału programu Must Be The Music. Łomżyńska grupa robi oszałamiającą karierę- klip do piosenki Niewiara w serwisie YouTube był odsłaniany już ponad 10 milionów razy.

Półfinał siódmej edycji emitowanego przez telewizję Polsat show muzycznego Must Be The Music odbył się w niedzielę wieczorem.

Zespół Piękni i Młodzi na żywo zaśpiewał swoją piosenkę Niewiara. To jeden z ulubionych utworów łomżyńskiej grupy- klip umieszczony w serwisie YouTube zanotował ponad 10 milionów odsłon. Zdaniem znawców, w polskim internecie to bardzo wysoki wynik.

Piosenką Niewiara muzycy podbili serca widzów i tym razem. Choć od jurorów wcześniej usłyszeli cztery razy "nie"- głównie ze względu na typ muzyki, jaki prezentują- sms-y od telewidzów nie zawiodły. Piękni i Młodzi weszli do finału.

Reklama

- Dziękujemy! Dziękujemy! Dziękujemy! Pokazaliście ze muzyka disco w tym kraju jest potęgą!- komentowali chwilę po ogłoszeniu wyników Magda i Dawid Narożny oraz Daniel Wilczewski.

Łomżyński zespół wciąż ma zatem szansę na 100 tysięcy złotych i występ na Sopot TOPtrendy Festiwal 2014.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości