Mimo czterech głosów negatywnych oddanych przez jurorów, zespół Piękni i Młodzi bez trudu dostał się do finału programu Must Be The Music. Łomżyńska grupa robi oszałamiającą karierę- klip do piosenki Niewiara w serwisie YouTube był odsłaniany już ponad 10 milionów razy.
Półfinał siódmej edycji emitowanego przez telewizję Polsat show muzycznego Must Be The Music odbył się w niedzielę wieczorem.
Zespół Piękni i Młodzi na żywo zaśpiewał swoją piosenkę Niewiara. To jeden z ulubionych utworów łomżyńskiej grupy- klip umieszczony w serwisie YouTube zanotował ponad 10 milionów odsłon. Zdaniem znawców, w polskim internecie to bardzo wysoki wynik.
Piosenką Niewiara muzycy podbili serca widzów i tym razem. Choć od jurorów wcześniej usłyszeli cztery razy "nie"- głównie ze względu na typ muzyki, jaki prezentują- sms-y od telewidzów nie zawiodły. Piękni i Młodzi weszli do finału.
- Dziękujemy! Dziękujemy! Dziękujemy! Pokazaliście ze muzyka disco w tym kraju jest potęgą!- komentowali chwilę po ogłoszeniu wyników Magda i Dawid Narożny oraz Daniel Wilczewski.
Łomżyński zespół wciąż ma zatem szansę na 100 tysięcy złotych i występ na Sopot TOPtrendy Festiwal 2014.