- Spekulacje o nowym pomyśle pojawiły się za sprawą zdjęć opublikowanych na facebookowym profilu discopolowej grupy Piękni i Młodzi. Na jednym z nich widać Popka z całym zespołem, a na drugim raper występuje z Magdą Narożną, wokalistką Pięknych i Młodych - pisze portal Interia.pl na swoich stronach muzycznych.
Czy rzeczywiście szykuje się wspólny projekt rapera z łomżyńską grupą Disco Polo? Magda Narożna takie spekulacje fanów zespołu pozostawia bez komentarza i tylko się uśmiecha.
- Cóż mamy dodać?;)) - pisze tylko na fanpage"u zespołu przy udostępnionym artykule Interii, a w podpisie zdjęć z Popkiem czytamy "Tego jeszcze nie grali!! Popek przyjechał do Mieleńskiej Areny specjalnie na nasz koncert. Jest moc!"
Piękni i młodzi w ciągu ostatnich dni koncertują w nadmorskich kurortach. Byli już m.in. w Krynicy Morskiej, Mielnie i Międzyzdrojach.