Reklama

Piękni i Młodzi zdublowali się

11/02/2023 14:25

Magda Narożna ma swój zespół. Również Dawid Narożny pozostaje aktywny muzycznie. Mimo rozstania prywatnego i zawodowego obydwoje występują jako Piękni i Młodzi.

Na polskim rynku muzycznym funkcjonują dwa zespoły o nazwie “Piękni i Młodzi”. 

- Nie wiem, co mam powiedzieć. Każdy z naszej trójki ma prawo występować pod szyldem “Piękni i Młodzi” - mówi Dawid Narożny zapytany przez nas o całą sytuację. 

Tym razem Dawid Narożny będzie występował na jednej scenie z żoną Joanną. Do grupy dołączyła także Elżbieta Kliś, która w programie “Szansa na Sukces” zaśpiewała piosenkę z repertuaru zespołu Boys. W przyszłym tygodniu mają przedstawić pierwszą premierę. 

Natomiast Piękni i Młodzi Magdy Narożnej (w składzie: Daniel Biczak, Magdalena Narożna, Daniel Wilczewski) właśnie zaprezentowali utwór “Czułe słowa” (My Oh My).

Reklama

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama