Magda Narożna ma swój zespół. Również Dawid Narożny pozostaje aktywny muzycznie. Mimo rozstania prywatnego i zawodowego obydwoje występują jako Piękni i Młodzi.
Na polskim rynku muzycznym funkcjonują dwa zespoły o nazwie “Piękni i Młodzi”.
- Nie wiem, co mam powiedzieć. Każdy z naszej trójki ma prawo występować pod szyldem “Piękni i Młodzi” - mówi Dawid Narożny zapytany przez nas o całą sytuację.
Tym razem Dawid Narożny będzie występował na jednej scenie z żoną Joanną. Do grupy dołączyła także Elżbieta Kliś, która w programie “Szansa na Sukces” zaśpiewała piosenkę z repertuaru zespołu Boys. W przyszłym tygodniu mają przedstawić pierwszą premierę.
Natomiast Piękni i Młodzi Magdy Narożnej (w składzie: Daniel Biczak, Magdalena Narożna, Daniel Wilczewski) właśnie zaprezentowali utwór “Czułe słowa” (My Oh My).