Reklama

Piękno miasta w obiektywie [FOTO]

24/02/2021 07:24

Uchwycili je czytelnicy Biuletynu Informacyjnego Urzędu Miejskiego w Łomży "My z Łomży", nadsyłając oryginalne i niepowtarzalne zdjęcia w konkursie pt. "Łomża 2020 w obiektywie". Zdaniem reakcji na największą uwagę zasługują fotografie: Julii Dąbrowskiej, Magdaleny Duchnowskiej, Bartosza Przeździeckiego, Tomasza Roszkowskiego, Wojciecha Trawińskiego.

Zwycięzcy otrzymają nagrody rzeczowe Miasta Łomża oraz bony o wartości 250 zł do wykorzystania w jednej z galerii handlowych w Łomży, ufundowane przez współorganizatora konkursu Lewiarz Development Sp. z o.o. Nagrodzeni zostaną również pozostali uczestnicy.

Zdjęcia zostały opublikowane w lutowym numerze "My z Łomży".

/UM Lomza/

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości