Piesza Pielgrzymka Łomżyńska 2023, po dwóch tygodniach wędrówki, w końcu dotarła na Jasną Górę.
Pielgrzymi wyruszyli z Łomży 1 sierpnia br. Zdeterminowani uczestnicy mieli do pokonania ponad 400 kilometrów drogi pełnej duchowych przeżyć. Jak co roku wielu z nich szło z różnymi intencjami.
Wędrówka zakończyła się wczoraj.
„Brakuje słów aby opisać emocje dnia dzisiejszego. Mamo cudownie być u Ciebie. Jesteśmy wdzięczni” – czytamy w mediach społecznościowych PPŁ.