Dzisiaj o godz. 18:00 siatkarze Huraganu Śniadowo rozegrają pierwszy mecz kontrolny.
Przeciwnikiem naszych będzie drużyna z Zambrowa. - Nasz sezon w III lidze rozpocznie się dopiero w grudniu, więc planujemy oprócz treningów rozgrywać spotkania towarzyskie oraz brać udział w turniejach - mówi Mateusz Szabłowski.
Jak dodaje, dzisiejsze starcie z zambrowianami na wyjeździe jest zamknięte dla kibiców. - W składzie mamy kilku młodych graczy oraz doświadczonego rozgrywającego - dodaje.