Reklama

Piesi pod lupą policjantów?

22/10/2015 10:48

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego z Komendy Miejskiej Policji w Łomży szczególnym nadzorem objęli dziś niechronionych uczestników ruchu drogowego. Już od wczesnych godzin porannych funkcjonariusze obserwują zachowania pieszych i kierowców w rejonach przejść dla pieszych.

Policjanci z Łomży zwracają dziś szczególną uwagę na nieprawidłowe zachowania na drodze pieszych. Jednocześnie przyglądają się kierującym i ich postępowaniu w rejonie przejść dla pieszych. Od wczesnych godzin porannych policyjne radiowozy z włączonymi sygnałami świetlnymi ustawione przy kilku ulicach Łomży informowały, że w rejonie przejść dla pieszych należy zachować szczególną ostrożność.

Mundurowi, napotkanym pieszym i rowerzystom rozdawali dziś ponadto elementy odblaskowe. Każdy taki odblask umieszczony na ubraniu powoduje, że piesi są bardziej widoczni na drodze, co przekłada się bezpośrednio na ich bezpieczeństwo.

Reklama

Celem prowadzonych działań profilaktycznych jest zapobieganie wypadkom drogowym z udziałem niechronionych uczestników ruchu drogowego.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości