Reklama

Piją i jadą! Łomżyńscy policjanci zatrzymali trzech nietrzeźwych kierowców

20/01/2023 13:00

Minionej doby policjanci z Łomży zatrzymali trzech nietrzeźwych kierowców. Dwóch z nich wpadło dziś rano na Alei Legionów.

Niechlubnym "rekordzistą" okazał się jednak operator koparki, który wczoraj brał udział w wypadku na obwodnicy Kupisk. 

- Jak się okazało, kierujący koparką wymusił pierwszeństwo przejazdu i uderzył w bmw. Jadąca osobówką kobieta trafiła do szpitala. Bardzo szybko wyszło na jaw, że 31-letni operator koparki był pod wpływem alkoholu. Badanie alkomatem wykazało ponad 1,8 promila alkoholu w organizmie. Mieszkaniec gminy Śniadowo stracił prawo jazdy. Odpowie też za spowodowanie wypadku - informuje KMP w Łomży.

Reklama

O zdarzeniu  informowaliśmy tutaj:

Drugi kierujący, który zdecydował się na jazdę pod wpływem alkoholu, został zatrzymany dzisiaj rano. Mężczyzna wpadł przed godz. 8:00 na Al. Legionów. 

- U kontrolowanego kierowcy renaulta, badanie pokazało prawie 1,6 promila alkoholu w organizmie. 36-latek  stracił prawo jazdy.

Również na Alei Legionów, niespełna dwie godziny później, patrol łomżyńskiej drogówki zatrzymał do kontroli hyundaia. 

- Było to po tym, jak policjanci otrzymali informację, że takim pojazdem może poruszać się osoba nietrzeźwa. Badanie na zawartość alkoholu u zatrzymanego 57-letniego mieszkańca Kalisza wykazało 1,5 promila alkoholu w organizmie. Policjanci także i jemu zatrzymali prawo jazdy - dodaje policja.

Reklama

Wszyscy trzej kierowcy odpowiedzą teraz za jazdę w stanie nietrzeźwości. Grozi za to do 2 lat pozbawienia wolności.

zdj. ilustracyjne/KMP w Łomży

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości