Reklama

Pijani kierowcy na łomżyńskich drogach

13/04/2015 07:48

Sześciu pijanych kierowców zatrzymali w miniony weekend łomżyńscy policjanci. Rekordowy wynik to około 2,7 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna ten, był również sprawcą kolizji. Wszyscy, zatrzymani, za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowiedzą przed sądem.

Podczas minionego weekendu na drogach powiatu łomżyńskiego policjanci zatrzymali aż sześciu nietrzeźwych kierujących. Niechlubnym rekordzistą w tym gronie okazał się jadący oplem vectrą 28-latek. Badanie alkomatem wykazało prawie 2,7 promila. Mężczyzna ten „wpadł" po tym jak spowodował kolizję drogową. 28 – latek nie dostosował prędkości jazdy do zmieniających się warunków ruchu i uderzył w tył poprzedzającego go audi, którego kierowca zatrzymał się przed skrzyżowaniem. Mało tego, kierujący oplem nie posiadał prawa jazdy. Według tego, co mężczyzna oświadczył policjantom, zostało mu ono już wcześniej zatrzymane.

Funkcjonariusze przerwali dalszą podróż również 32-latkowi w audi, który miał niewiele mniej bo 2,4 promila. Na drogę wyjechali także kierowcy skody fabia i opla astra, u których alkomat wykazał odpowiednio 1,9 i 1,2 promila. Dodatkowo 26 – latek kierujący astrą nie posiada w trakcie kontroli żadnych dokumentów. Wśród lekceważących prawo kierujących znalazł się też 31 – latek, który kierował passatem, alkomat wykazał u niego ponad 1 promil. Dodatkowo mundurowi, po uzyskaniu informacji, że kierujący mercedesem może być pod wpływem alkoholu, zatrzymali 32 – letniego mieszkańca gminy Łomża, któremu została pobrana krew do zbadania na zawartość alkoholu.

Reklama

Wszystkim, za nieodpowiedzialne zachowanie, zostało zatrzymane prawo jazdy. Teraz będą odpowiadać przed sadem.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości