Reklama

Pijany 73-latek wjechał ciągnikiem w ogrodzenie, jadąc po piwo

09/12/2024 10:52

Policjanci zatrzymali 73-latka, który kierował ciągnikiem, mając niemal dwa promile alkoholu w organizmie. Stracił panowanie nad pojazdem i wjechał w ogrodzenie jednej z posesji w Drozdowie. Teraz o jego losie i konfiskacie ursusa zdecyduje sąd. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

W sobotę po południu policjanci otrzymali zgłoszenie, że w Drozdowie ciągnik wjechał w ogrodzenie posesji.

Na miejscu policjanci zastali właściciela posesji, a także kierowcę ursusa. Okazało się, że 73-latek kierujący ciągnikiem miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie.

Mężczyzna tłumaczył policjantom, że w ciągu dnia przyszedł do niego sąsiad i wypili po 200 mililitrów wódki. Po wyjściu gościa 73-latek stwierdził, że wypiłby jeszcze piwo i postanowił pojechać do sklepu. W trakcie drogi chciał jeszcze zajechać na pole. Niestety podczas skrętu w lewo stracił panowanie nad ursusem i wjechał w ogrodzenie pobliskiej posesji. Jego ciągnik został odholowany na parking strzeżony - poinformowała Komenda Miejska Policji w Łomży.

Reklama

Teraz o losie mężczyzny, a także o konfiskacie pojazdu zdecyduje sąd. Za jazdę w stanie nietrzeźwości 73-latkowi grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KMP Łomża Aktualizacja: 09/12/2024 11:05
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości