Reklama

Pijany rozbójnik wpadł w ręce Policji

21/10/2015 11:06

Policjanci łomżyńskiej patrolówki zatrzymali mieszkańca gminy Brańsk podejrzanego o kradzież rozbójniczą. 20-latka najpierw próbował zatrzymać pokrzywdzony, jednak sprawca uderzył go i uciekł ze skradzioną kurtką. Okazało się, że zatrzymany był pijany. Skradzione rzeczy policjanci przekazali właścicielowi.

W ubiegłą niedzielę około godziny 21.00 dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Łomży poinformowany został o kradzieży kurtki do której doszło podczas postoju autobusu rejsowego. Informacja o zdarzeniu i rysopis sprawcy szybko trafiły do wszystkich patroli na terenie miasta.

Policjanci Wydziału Patrolowo–Interwencyjnego, którzy natychmiast stawili się na miejscu zauważyli szarpiących się mężczyzn, z których jeden odpowiadał podanemu w zgłoszeniu rysopisowi. Mężczyzna ten w pewnej chwili wyrwał się pokrzywdzonemu i uciekł zabierając ze sobą skradzioną wcześniej kurtkę. Były w niej dokumenty, pieniądze i telefony komórkowe.

Reklama

Policjanci natychmiast rozpoczęli pościg za uciekinierem. Mężczyzna szybko został zatrzymany. Okazało się, że był pijany. Badanie alkomatem wykazało u niego ponad 1,7 promila alkoholu w organiźmie.

20-latek trafił do policyjnego aresztu, a właściciel kurtki odzyskał skradzione rzeczy. Wczoraj podejrzany usłyszał zarzut. Teraz za swój czyn odpowie przed sądem. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości