Reklama

Piknik Party Piątnica w strugach deszczu [VIDEO]

27/06/2016 07:06

W niedzielę w Piątnicy, po zakończeniu I Biegu z butelką mleka, organizatorzy zaprosili uczestników zawodów i wszystkich chętnych do udziału w II Pikniku Party Piątnica. Przygotowano liczne atrakcje na czele z gwiazdą wieczoru, którą był zespół MASTERS. Niestety, pogoda nieco pokrzyżowała plany.

O ile podczas biegu z nieba lał się żar, który skutecznie utrudniał rywalizację, o tyle już w trakcie pikniku nastąpiło załamanie pogody. Szybko pojawiły się - nie wiadomo skąd - ciężkie czarne chmury burzowe, zerwał się wiatr i lunął deszcz. Wpłynęło to oczywiście na frekwencję podczas imprezy, która pomimo to okazała się bardzo udana.

Piknik rozpoczął się od wręczenia nagród najlepszym biegaczom, po czym ruszyła zabawa. Frajdę miały dzieci, dla których organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji, ale nie zabrakło ich też dla nieco starszych. Było losowanie nagród i konkursy, koncerty zespołów Vena Valley (Częstochowa), świetnie znanego Masters, wystąpił też zespół Imperial oraz Novator i Damis.

Reklama

Choć w trakcie deszczu boisko przy szkole w Piątnicy nieco opustoszało, to chętnych do zabawy i tak dość dużo pozostało na pikniku. Ci, którzy się zmieścili, pochowali się pod namiotami, a pozostali "poświęcili się dla sprawy" i bawili się w deszczu.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości