Reklama

Piotr Kowalewski mistrzem Polski! Jakub Maliszewski ma srebro!

Znakomity występ zawodników Hunter Łomża podczas I Mistrzostw Polski Amatorów w boksie.

Podopieczni Macieja Tercjaka sięgnęli po dwa medale. Mistrzem kraju w kat. 92 kg został Piotr Kowalewski. Dwukrotnie wychodził do ringu i za każdym razem wygrywał. Jakub Maliszewski został wicemistrzem kraju w kat. 86 kg. W sumie stoczył trzy boje. Tylko w najważniejszym musiał uznać wyższość rywala. 

- Jestem bardzo z nich dumny. To wielkie osiągnięcie i kolejny krok na sportowej drodze. Wiem, jak ciężko pracowali na ten sukces, a ja starałem się im w tym pomóc, jak tylko mogłem. Zawsze bardzo emocjonalnie podchodzę do każdego z moich zawodników, którym wychodzę do narożnika i teraz również tak było. Jjest to dla nas historyczny sukces jako całego klubu - mówi Maciej Tercjak.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości