Reklama

Pisał na prezydenta… Odpowiedział za swój czyn

04/10/2021 14:54

Krzysztof G. ma przeprosić prezydenta Łomży Mariusza Chrzanowskiego oraz jego zastępcę Andrzeja Stypułkowskiego za wpisy, których dokonywał na forum jednego z łomżyńskich portali. Tak brzmi wyrok Sądu Rejonowego w Łomży, który zapadł w II Wydziale Karnym.

Sprawa ciągnęła się półtora roku i prowadziła ją Prokuratura Rejonowa w Łomży. Dotyczyła przestępstwa określonego w art. 119 § 1 Kodeksu Karnego – nawoływanie do przemocy. 

W międzyczasie odbyły się dwie rozprawy sądowe. Sąd uznając winę oskarżonego warunkowo umorzył postępowanie na okres próby 1 roku.

Za swój czyn Krzysztof G. ma także przeprosić władze miasta i pokryć koszty sądowe procesu.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości