Reklama

Plażowa linia MPK rusza w ten weekend

22/06/2016 07:21

Już od najbliższego weekendu można będzie "empekiem" dojechać na plażę miejską w Łomży. Pracownicy Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacji zachęcają do korzystania z linii plażowej i wymieniają bardzo konkretne argumenty za takim wyborem.

Przede wszystkim nie trzeba się martwić gdzie zaparkować samochód, a jeśli już szczęśliwie znaleźliśmy skrawek miejsca na zapchanym parkingu, to kto ma potem pilnować kluczyków i dokumentów, kiedy oddamy się wodnym zabawom? Albo jak wrócić skoro skusił nas łomżing?

- Nasz autobus to najlepsze rozwiązanie - twierdzi MPK.

Podobnie jak w ubiegłym roku autobus będzie się zatrzymywał tuż przy moście. Po wyjściu z autobusu wystarczy przejść pod mostem i już jesteśmy na plaży.

- Jeśli więc chcesz szybko, bez kłopotów i bezpiecznie (nie trzeba przechodzić przez ruchliwą ulicę) dostać się na plażę miejską skorzystaj z naszego autobusu - zachęcają pracownicy miejskiej komunikacji.

Reklama

Autobusy będą kursować we wszystkie wakacyjne weekendy, ale jeśli wystąpią upały również w dni robocze. Pierwsze "eMPeKi" pojadą na plażę w najbliższą sobotę, 25 czerwca. Według rozkładu linia plażowa kursuje od 1 lipca, jednak w tym roku, ze względu na zapowiadane upały, uruchomiona zostanie już w ostatni weekend czerwca.

Rozkład jazdy w weekendy

Rozkład jazdy w dni robocze

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości