Reklama

Plenerowy koncert festiwalu w Czartorii [FOTO]

04/07/2018 08:46

Podczas kolejnego koncertu trwającego XXV Festiwalu Muzyczne Dni Drozdowo-Łomża występujący na co dzień w warszawskim Teatrze Sabat artyści wystąpili w Czartorii. Tym razem było to spotkanie plenerowe „Od Opola aż po Broadway”. Wczorajsza muzyczna podróż, w jaką zabrali nas śpiewający, obejmowała piosenki rozrywkowe, zarówno te polskie, jak i zagraniczne oraz przeboje musicalowe.

Tego dnia Anna Sokołowska, Marta Wilk, Tomasz Czerski i Mariusz Jaśko zaprezentowali największe polskie i światowe szlagiery muzyki rozrywkowej oraz hity Broadwayu. Mimo chłodnej pogody jak zwykle dopisała świetna, festiwalowa publiczność, która rozgrzewała się od początku koncertu przy opolskich przebojach. Zaśpiewano wielkie polskie hity m.in. utwory Anny German „Nie płacz, kiedy odjadę”, czy „Mój przyjacielu” duetu Goran Bregović/Krzysztof Krawczyk.

Po polskich przebojach przyszedł czas na te zagraniczne. Artyści z Teatru Sabat śpiewali po rosyjsku, czesku, angielsku, holendersku i francusku. Publika z zachwytem odbierała kolejne interpretacje znanych piosenek. W tej części występów zaśpiewano piosenki artystów takich jak Julio Iglesias, Whitney Houston czy Edith Piaf.

Reklama

Finał koncertu wieńczyły utwory z legendarnych już musicali. „Romeo i Julia”, „Jekyll & Hyde”, „Koty” to tylko niektóre tytuły, z których pochodziły zaśpiewane utwory. Nie mogło zabraknąć więc piosenek Franka Sinatry czy Deana Martina. Uczestnicy koncertu w Czartorii odbyli wczoraj magiczną podróż „Od Opola aż po Broadway”.

OD OPOLA AŻ PO BROADWAY

Wykonawcy:
artyści warszawskiego Teatru Sabat
MARIUSZ JAŚKO – wokal
ANNA SOKOŁOWSKA – wokal
MARTA WILK – wokal
TOMASZ CZERSKI – wokal

XXV Festiwal Muzyczne Dni Drozdowo-Łomża rozpoczął się wczoraj i trwać będzie do 8 lipca.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości