Reklama

Po pijanemu i za ostro na wstecznym [FOTO]

02/01/2015 19:12

Kompletnie pijany mężczyzna, cofając autem, zjechał do rowu i uderzył w betonowy przepust. Kierowcę zatrzymali do wyjaśnienia policjanci. Prawdopodobnie za jazdę w stanie nietrzeźwości stanie przed sądem.

Dziś wczesnym wieczorem obok stacji Orlen w Jedwabnem, nietrzeźwy mężczyzna próbował wykonać manewr cofania, prawdopodobnie w celu wyjechania z drogi gruntowej. Cofnął jednak zbyt mocno, bo tył forda zjechał do dość głębokiego rowu i uderzył w betonowy przepust.

Policjanci, którzy przyjechali na miejsce zdarzenia, zatrzymali pijanego kierowcę, który najprawdopodobniej stanie przed sądem za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości